Kinkiet Ente – geometryczna i elegancka forma

Modernizm amerykański czerpie inspirację z natury i czystych, geometrycznych linii. W takich wnętrzach znajdziesz bardzo dużo szkła, drewna (zwłaszcza ciemnej boazerii), metalu i światła. Inspirowany stylem modernistycznym kinkiet Ente ozdobi wnętrza szczególnie w stylu nowoczesnym, klasycznym, vintage i modern vintage, gdzie współczesność łączy się z elementami z przeszłości.

Modernistyczna lampa ma prostą linię i nietuzinkową formę. Okrągły klosz z mlecznego szkła jest przytwierdzony do metalowego ramienia za pomocą patynowego elementu. Połączenie czarnego matu podstawy, mlecznego szkła i detalu z patyny nadaje wnętrzu szlachetny charakter. Klosz kryje w sobie oprawkę typu E14 o mocy max. 40W, do której należy dobrać pasującą świetlówkę. Lampa ma niewielkie rozmiary (22x14x21 cm), tak więc nie potrzebujesz wiele miejsca na jej montaż. Będzie świetnym źródłem światła nawet w niewielkich pomieszczeniach.

Ten elegancki kinkiet ma klasę szczelności IP20. Oznacza to, że lampa jest chroniona przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Długość 22 cm
Szerokość 15 cm
Wysokość 15 cm
Do pobrania