Kinkiet Enzo – nowoczesna klasyka w kolorze grafitu

Jeśli kinkiet jest według Ciebie formalną lampą, oto model, dzięki któremu zmienisz zdanie. Nowoczesny grafitowy kinkiet Enzo ma klasyczną formę, stonowany kolor i prostą linię. Jego uniwersalny design doskonale wpasuje się do salonu i sypialni w stylu minimalistycznym, skandynawskim, klasycznym i modernistycznym. Boczne światło jest elementem, który wprowadzi do każdego pomieszczenia intymny klimat sprzyjający relaksowi.

Kinkiet wykonany z metalu i tkaniny wyróżnia się spośród innych chromowaną okrągłą podstawą i detalami na wysoki połysk. Są one również wytworzone z chromowanego metalu. Grafitowy kinkiet ma wymiary 36 x 24 x 20 cm. Dzięki swojej niewielkiej podstawie i kompaktowemu rozmiarowi będzie dodatkowym źródłem światła nawet na niewielkim metrażu.

Klosz w kształcie walca kryje w sobie dwie oprawki E27, do której należy dokupić żarówki o mocy max. 60W. Oprócz tego w zestawie znajduje się wbudowany LED o mocy 3W, 90 lumenów i temperaturze 4000K. Klasa szczelności IP20 oznacza, że klosz chroni przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy co najmniej 1,25 cm.

Wymiary
Długość 36 cm
Szerokość 24 cm
Wysokość 20 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting