Kinkiet Enzo – oświetlenie w eleganckiej czerni

Jeśli kinkiet jest lampą, która Twoim zdaniem nadaje się bardziej do hotelu niż do domu, zwróć uwagę na ten stylowy model. Nowoczesny czarny kinkiet Enzo ma neutralny kształt i kolor oraz prostą, a zarazem interesującą formę. Jego wzornictwo będzie pasować do salonu i sypialni w co najmniej kilku różnych aranżacjach, w tym skandynawskiej, klasycznej, minimalistycznej czy też modernistycznej. Boczne pomocnicze oświetlenie doda wnętrzu ciepła.

Kinkiet wytworzony z metalu i tkaniny posiada okrągłą podstawę, klosz powleczony czarnym materiałem oraz detale z chromowanego metalu. Czarna lampa naścienna ma kompaktowe wymiary 36 x 24 x 20 cm. Dzięki nim możesz zamontować ją nawet na niewielkim fragmencie ściany.

Walcowaty klosz osłania oprawki E27, do których należy dokupić dwie żarówki o mocy max. 60W. Oprócz niej w komplecie jest też wbudowany LED o mocy 3W, 90 lumenów i barwie światła 4000K. Lampa posiada klasę szczelności IP20. Oznacza to, że jej klosz chroni przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większymi.

Wymiary
Długość 36 cm
Szerokość 24 cm
Wysokość 20 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting