Kinkiet Enzo - minimalistyczna elegancka forma

Kinkiet w oczach niektórych uchodzi za lampę, która najbardziej nadaje się do miejsc użyteczności publicznej, np. eleganckiego salonu urody. W takich miejscach niezwykle ważny jest komfort i samopoczucie klientów. Zwróć uwagę na ten szykowny model. Nowoczesny kinkiet Enzo ma metalową podstawę i materiałowy klosz. Lampa posiada biały abażur obszyty białą tkaniną o kształcie walca, okrągłą podstawę i chromowane elementy. Jego prosta, a zarazem dekoracyjna forma będzie pasować do wielu aranżacji w stylu scandi, klasycznym, modernistycznym i minimalistycznym. Boczne źródło światła zapewni we wnętrzu intymną atmosferę.

Materiałowy klosz osłania oprawkę E27. Dobierz do niej dwie świetlówki E27 o mocy max. 60W. W zestawie znajduje się również wbudowany LED o mocy 3W, strumieniu 90 lumenów i barwie światła 4000K. Biała lampa naścienna ma kompaktowe wymiary 36 x 24 x 20 cm. Zainstalujesz ją więc nawet na naprawdę niewielkim metrażu.

Model Enzo posiada klasę szczelności IP20. Oznacza to, że klosz zabezpiecza przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większymi.

Wymiary
Długość 36 cm
Szerokość 24 cm
Wysokość 20 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting