Kinkiet Enzo – nowoczesny biały kinkiet LED

Kolor biały odświeża wnętrza i nadaje im nowoczesnego charakteru. Ten efekt dodatkowo podkreśli futurystyczne wzornictwo, jakim wyróżnia się kinkiet Enzo. Nowoczesna lampa ścienna z matowym wykończeniem doskonale sprawdzi się w różnego typu wnętrzach – od salonu, aż po przedpokój czy garderobę. Ze względu na niewielkie rozmiary, kinkiet Enzo najlepiej wykorzystać jako oświetlenie dodatkowe, boczne i punktowe.

Minimalistyczny kinkiet z wbudowanym modułem LED wyróżnia się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu zachowuje dobry wygląd na lata. Doskonale sprawdzi się w małych i średnich pomieszczeniach. Metalowa lampa posiada możliwość regulacji kierunku strumienia światła, dzięki czemu idealnie dopasujesz oświetlenie do swoich potrzeb. Włącznik wbudowany w korpus kinkietu pozwala na wygodne zapalanie i gaszenie lampy.

Elegancki i stylowy kinkiet Enzo dostępny jest na BRW online także w wersji czarnej matowej oraz lśniącej chrom. Wybierz odcień i wykończenie, które najlepiej podkreśli charakter Twojego wnętrza! Wszystkie kinkiety z oferty BRW online objęte są 24-miesięczną gwarancją.

Wymiary
Długość 11 cm
Szerokość 15 cm
Wysokość 10 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting