Kinkiet Enzo – zgrany duet czerni i bieli

Czerń i biel to połączenie zgrane, ale nie ograne. W połączeniu z innymi barwami i ciekawymi kształtami można uzyskać dzięki temu duetowi ciekawą aranżację. Jeśli szukasz lampy w tych barwach, zwróć uwagę na czarno-biały kinkiet Enzo. Matowa kolorystyka i prosta konstrukcja spodobają się wielu fanom nowoczesnego stylu. Czerń i biel doskonale uzupełnią mieszkanie typu scandi. Elegancka lampa naścienna będzie też świetnym uzupełnieniem wnętrz klasycznych, glamour i paryskich. Stworzy przytulny i kojący nastrój, dlatego polecamy ją szczególnie do sypialni.

Minimalistyczny kinkiet ma klasyczny, a zarazem nowoczesny wygląd. Nieszablonowość zawdzięcza swojemu matowemu wykończeniu. Połącz kilka takich kinkietów np. ze złotymi dodatkami i szarością ścian, a powstanie wyszukana aranżacja.

Wykonana z metalu lampa ma tekstylny klosz o kształcie walca i trzy źródła światła: jeden wbudowany led o mocy 3W i dwie oprawki typu E27. Należy do nich dobrać dodatkowe żarówki o mocy max. 60W. Trzypłomienny kinkiet Enzo ma wymiary 36 x 24 x 20 cm. i klasę szczelności IP20. Oznacza to, że jej klosz zabezpiecza przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy powyżej 1,25 cm.

Enzo - wymiary
Długość 36 cm
Szerokość 24 cm
Wysokość 20 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal/tkanina
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 60W
Ilość źródeł światła 2
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata
Kolor biały