Kinkiet Faro – wariacje na temat żarówki

Sądzisz, że metalowy kinkiet z żarówką nie może Cię niczym zaskoczyć? Jeśli szukasz uniwersalnego, a zarazem oryginalnego i przyciągającego uwagę oświetlenia, przedstawiamy Ci kinkiet Faro, który sprawdzi się w dowolnym pomieszczeniu. Wszędzie, gdziekolwiek go zamontujesz, kinkiet Faro pomoże Ci funkcjonalnie doświetlić wnętrze i stworzyć przytulny nastrój, a także będzie ozdobą samą w sobie.

Metalowy kinkiet w kolorze chromu wykonany został z solidnej i odpornej na uszkodzenia stali chromowanej. Jej zaletą jest także łatwe utrzymanie w czystości - kinkiet wystarczy od czasu do czasu przetrzeć z kurzu wilgotną ściereczką. Forma kinkietu Faro należy do najprostszych, jednak jego industrialny styl w połączeniu z żarówką dekoracyjną daje niesamowity efekt.

Kinkiet Faro świetnie prezentuje się w klimatach loftowych, choć z powodzeniem możesz wykorzystać go także we wnętrzach w innym stylu. Kinkiet posiada miejsce na jedną żarówkę z gwintem typu E27 oraz maksymalną mocą źródła światła 60 W (dobierzesz ją w kategorii „źródła światła”). Lampa objęta jest 24-miesięczną gwarancją.

Wymiary
Długość 32 cm
Szerokość 17,5 cm
Wysokość 15 cm
Waga 0.8 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon