Kinkiet Foco – olśniewająca lampa w nowoczesnym wnętrzu

Współczesne wnętrze wymagają nowoczesnych rozwiązań, również w kwestii oświetlenia. Na odpowiedni design składają się modny kształt i kolor, a innowacyjność rozwiązań powinna być nieodłącznym elementem każdej lampy. Kinkiet Foco nie tylko spełnia wszystkie te wymogi, a jest przy tym wyjątkowo stylowy i uniwersalny, co czyni go wymarzonym oświetleniem do każdego wnętrza.

Biała, lakierowana rama wykonana jest z wytrzymałego metalu. Modna żarówka z widocznymi wewnątrz przewodami podtrzymywana jest przez matową obudowę w złotym kolorze, który dodaje całości charakteru i niepowtarzalnego wyglądu. Minimalistyczny, a jednocześnie intrygujący kinkiet Foco to oświetlenie, które z powodzeniem rozjaśni każde pomieszczenie, niezależnie od jego stylu czy aranżacji.

Lampa będzie fantastycznie uzupełniać wystrój, zarówno w industrialnej kuchni czy salonie, jak i klasycznej sypialni lub przedpokoju. Jasna barwa i modny wygląd czynią z niej idealny przykład nowoczesnego i stylowego oświetlenia. Przekonaj się, jak pięknie zalśni w Twoim domu.

Wymiary
Długość 18 cm
Szerokość 8 cm
Wysokość 13 cm
Do pobrania