Kinkiet Forestier – światło w stylowym domu

Nie ulega wątpliwości, że odpowiednie oświetlenie to klucz do wymarzonej stylizacji wnętrz. W stylowym i nowoczesnym domu jest to wyjątkowo ważne. Unikalny kinkiet Forestier w ciemnym kolorze to lampa, której wybór zapewni aranżacyjny sukces. Sprawdź, jak świetnie będą wyglądały Twoje pomieszczenia w jego blasku.

Lampa składa się z podłużnej listwy z wbudowanym modułem LED. Smukła forma i ciemny odcień czynią z niej niezwykle elegancką i wyszukaną ozdobę. Wykorzystane materiały, czyli metal w czarnym kolorze i drewno sosnowe są gwarancją wytrzymałości oraz dbałości o środowisko. Szykowny kinkiet Forestier doda wnętrzom klasy, ale jednocześnie wniesie do nich przytulną atmosferę za sprawą ciepłej barwy emitowanego światła.

Nowoczesny design, ciemna barwa i ciekawa forma oświetlenia będą pasować niemal do każdej aranżacji i stylu wnętrza. Szczególnie dobrze będzie ono pasować do pomieszczeń inspirowanych minimalizmem i industrializmem, jednak równie dobrze dopełni eklektyczny salon czy retro sypialnię.

Wymiary
Długość 40 cm
Szerokość 6 cm
Wysokość 8 cm
Do pobrania