Kinkiet Fuertescusa – mariaż tradycji z nowoczesnością

Jeśli z łezką w oku wspominasz stare mieszkania i montowane w nich kryształowe żyrandole, z pewnością docenisz kinkiet Fuertescusa – mariaż tradycji z nowoczesnością. Choć ta lampa ścienna odbiega swoją formą od klasycznych żyrandoli, jej klosz wykonany został z przezroczystych kryształków, przywołujących na myśl niegdysiejsze rozwiązania oświetleniowe.

Kryształowy kinkiet posiada podstawę z chromowanego aluminium oraz jedną energooszczędną świetlówkę, co czyni z niego produkt idealny do wnętrz nowoczesnych, a także wszystkich tych, gdzie liczą się eklektyczne dodatki i przepych. Lampa waży niecały kilogram (dokładnie 0,79 kg), także bez problemu możesz zamontować ją nawet na cienkiej ściance działowej.

Mimo wyrazistych detali, kinkiet Fuertescusa jest kompaktowy – jego wymiary to zaledwie 13x13x11, co czyni z niego doskonałą propozycję oświetlenia do łazienki, przedpokoju czy strefy wypoczynkowej w salonie. Ze względu na swój nowoczesny charakter i zastosowanie energooszczędnej świetlówki LED, ta luksusowa lampa ścienna sprawdzi się także w hotelach i biurach.

Wymiary
Długość 11 cm
Szerokość 13 cm
Wysokość 13 cm
Do pobrania