Kinkiet Fuertescusa – lampa o wyjątkowym charakterze

Kinkiet to rodzaj lampy, od której wymaga się, aby była zarazem efektowna i efektywna. Innymi słowy: wyjątkowa forma kinkietu powinna iść w parze z funkcjonalnością - to w końcu dodatek, mający co do zasady służyć Ci wiele lat. Jeśli zależy Ci na rozświetleniu wybranego kąta, wnęki bądź małego pomieszczenia, jak np. łazienka, wybierz podwójny kinkiet Fuertescus – lampę o wyjątkowym charakterze.

Ta lampa ścienna wykonana została z przezroczystych kryształów (klosze) oraz chromowanego aluminium (podstawa), co nadaje jej luksusowego sznytu. To doskonały dodatek do wnętrza eklektycznego, a także w stylu glamour. Dwa energooszczędne źródła światła typu LED o gwincie G9 emitują nastrojowe światło o neutralnej barwie i delikatnym natężeniu (łączna moc żarówek to 6W).

Dzięki zastosowaniu energooszczędnych świetlówek odczujesz różnice w wysokości comiesięcznych rachunków za zużycie energii elektrycznej. Duża żywotność wbudowanych żarówek sprawia, że luksusowy, kryształowy kinkiet może być wykorzystywany w miejscach, gdzie liczy się całodobowe oświetlenie, jak np. recepcja w hotelu czy bar.

Wymiary
Długość 11 cm
Szerokość 35 cm
Wysokość 13 cm
Do pobrania