Kinkiet Fuertescusa – luksus na wyciągnięcie ręki

Kinkiety bez wątpienia przeżywają swój renesans. Oprócz najnowocześniejszych, minimalistycznych lamp ściennych, na rynku znaleźć można również produkty oświetleniowe cechujące się bogactwem detali. Jedną z takich propozycji jest luksusowy, potrójny kinkiet Fuertescusa, który został wykonany z chromowanego aluminium oraz przezroczystych kryształków.

Dzięki swej wyjątkowej konstrukcji, luksusowa lampa ścienna jest w stanie nie tylko emitować światło, ale także odbijać od swojej powierzchni załamane promienie słoneczne, dając interesujący efekt wizualny. Kinkiet Fuertescusa sprawdzi się w przestrzeni domowej utrzymanej w stylu nowoczesnym lub glamour, a także w hotelach i obiektach użyteczności publicznej. Możesz zamontować go na klatce schodowej, w holu czy strefie wypoczynkowej.

Jeśli zależy Ci na oszczędności prądu, a zarazem efektownym oświetleniu, kinkiet kryształowy będzie strzałem w dziesiątkę. Umieszczone w kloszach trzy energooszczędne świetlówki LED emitują światło o łącznej mocy 9W i przyjemnej, chłodnej barwie. Dzięki temu lampa ścienna LED z trzema źródłami światła bez problemu poradzi sobie z rozjaśnieniem przestrzeni domowej, biurowej i hotelowej

Wymiary
Szerokość 55 cm
Wysokość 13 cm
Do pobrania