Kinkiet Fulham - nowoczesna forma oświetlenia

Minimalistyczny czy wręcz surowy wystrój pomieszczenia domaga się starannie dobranego oświetlenia. Jeśli zależy Ci na prostym, a zarazem wyszukanym efekcie, z pewnością spodoba Ci się oryginalny kinkiet Fulham, który podkreśli surową stylizację, np. w stylu industrialnym czy loftowym. Kinkiet Fulham przyciąga spojrzenia oryginalnym wzornictwem: przypomina przezroczystą latarnię z żarówkami wewnątrz.

Przezroczysty kinkiet wykonany jest z grubego i odpornego szkła spojonego elementami metalowymi. Posiada wymiary: 30 cm (wysokość) x 15,5 cm (szerokość) x 12 cm (długość). Uniwersalna wielkość sprawia, że kinkiet Fulham może być zamontowany w dowolnym pomieszczeniu. W przypadku tych bardziej obszernych możesz zdecydować się na montaż kilku jednakowych kinkietów, które pozwolą Ci optymalnie doświetlić pomieszczenie zgodnie z Twoimi preferencjami.

Szklany kinkiet posiada dwa miejsca na żarówki o typie gwintu G9 oraz maksymalnej mocy natężenia światła 28 W. Żarówki dobierz w kategorii “źródła światła”. Kinkiet Fulham objęty jest gwarancją o długość 24 miesięcy.

Wymiary
Długość 12 cm
Szerokość 15,5 cm
Wysokość 30 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Markslojd