Kinkiet Garrix – oświetlenie ścienne do ekspozycji specjalnych miejsc

Wykonany z materiałów wysokiej jakości kinkiet Garrix to proste w formie oświetlenie galeryjne. Doskonale sprawdzi się w takich miejscach jak galerie sztuki czy muzea. Wyeksponuje także reprezentacyjne elementy wyposażenia biura czy hotelu - obrazy, dyplomy, certyfikaty, podziękowania. Oświetlenie ścienne Garrix doda charakteru również eleganckim czy surowym wnętrzom w prywatnym domu.

Kinkiet ścienny Garrix ma prostą konstrukcję - składa się z prostokątnej podstawy i podłużnej oprawy, które łączy ze sobą krótkie, regulowane ramię. Nienachalna forma i minimalistyczna elegancka to duża zaleta kinkietu. Podstawa ma kolor niklu satynowego, a oprawa jest biała.

W oprawie długości 47,5 cm znajduje się wbudowany moduł LED, dający stabilne światło o mocy 560 lm. Klasa szczelności IP20 chroni wnętrze kinkietu przed dostaniem się do niego drobinek kurzu czy innych nieczystości.

Dzięki dyskretnym kolorom oraz prostej formie kinkiet Garrix jest praktycznym oświetleniem ściennym, które będzie doskonale komponować się we wnętrzach eleganckich, surowych, minimalistycznych czy eklektycznych. Kinkiet łączy się z innymi lampami ściennymi Garrix o różnych wymiarach.

Wymiary
Długość 47,5 cm
Szerokość 20,5 cm
Wysokość 5,5 cm
Waga 0.7 kg
Do pobrania