Kinkiet Indra – elegancja w każdym calu

Dwupłomienny kinkiet Indra (czyli innymi słowy: kinkiet z dwoma źródłami światła) to odpowiedź na klasyczne rozwiązania w dziedzinie domowego oświetlenia. Klasyczna lampa ścienna stanowi nie lada gratkę dla tradycjonalistów, którzy cenią sobie dodatki i akcesoria wnętrzarskie nawiązujące stylem do wnętrz z minionych lat.

Kinkiet Indra wykonany został ze stali z efektem patynowania i dwóch szklanych kloszy w mlecznym kolorze, ze złotymi zdobieniami. Taka konstrukcja sprawdzi się w połączeniu z masywnym, lakierowanym drewnem. Patynowa lampa ze stali nierdzewnej może być zamontowana przy meblościance, nad dębowym stołem w jadalni czy też w korytarzu.

Dzięki możliwości zastosowania dwóch żarówek o mocy 60 W, elegancki kinkiet poradzi sobie z oświetleniem przestronnego wnętrza, jak salon czy sypialnia. To doskonała propozycja prezentu dla dziadków czy rodziców, którzy myślą o wymianie oświetlenia, a nie lubią eksperymentów w zakresie designu. Zastosowanie dwóch energooszczędnych świetlówek LED (o trzonku E27) pozwoli im dodatkowo zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną.

Wymiary
Długość 11,5 cm
Szerokość 11,5 cm
Wysokość 70 cm
Do pobrania