Kinkiet Isla – nowoczesne oświetlenie twojej łazienki

Kinkiet Isla to stylowa propozycja oświetlenia łazienkowego. Model łączy atuty wynikające z nowoczesnego designu, podwyższonej klasy szczelności i ekologicznego źródła światła led. 96 cm szerokości sprawia, że idealnie sprawdzi się w przypadku szerszego, podwójnego lustra.

Kinkiet Isla posiada nowoczesną i prostą budowę. Jest to podłużna listwa wykonana ze srebrnego metalu, w której znajduje się zintegrowane źródło światła led. W połowie długości znajduje się minimalistyczny uchwyt, który łączy lampę z geometryczną podstawą. Całość prezentuje się lekko i nowocześnie.

Oświetlenie led jest przyjazne dla środowiska i domowego budżetu. Kinkiet daje światło o strumieniu 2100Lm oraz maksymalnej mocy 32W. Temperatura barowa 4000K sprawia, że światło jest neutralne i jasne.

Lampa posiada podwyższoną klasę szczelności IP44, dzięki czemu jest odporna na wilgoć. Podłużny kinkiet doskonale sprawdzi się jako oświetlenie lustra w łazience. Możesz także użyć go do wyeksponowania obrazu lub podświetlenia blatu.

Wymiary
Szerokość 96 cm
Wysokość 5 cm
Waga 1.7 kg
Do pobrania