Kinkiet Isla – stylowe oświetlenie Twojego lustra

Szukasz pomysłu na oświetlenie lustra w łazience? Nie sposób pominąć kolekcję Isla. Stylowe kinkiety to nowoczesne listwy dostosowane szerokością do popularnych wymiarów luster. Oświetlenie led zapewnia precyzyjne i jasne światła, a równocześnie jest energooszczędne. Klasa szczelność IP44 chroni lampę przed wpływem wilgoci.

Kinkiet Isla o szerokości 96 cm to doskonały wybór do większej łazienki, w której znajduje się szerokie lustro. Kinkiet posiada nowoczesną budowę. Podłużna listwa ze zintegrowanym źródłem światła led została wykonana z metalu w kolorze chrom. Oświetlenie możesz przymocować do ściany za pomocą geometrycznego uchwytu.

Źródło światła led zapewnia oświetlenie o strumieniu 2100Lm i maksymalnej mocy 32W. Neutralne i jasne światło o temperaturze barwowej 4000K zapewnia komfort podczas codziennej toalety i pielęgnacji.

Kinkiet Isla wyróżnia się prostym i nowoczesnym wzornictwem, dzięki czemu dobrze wkomponuje się w każdą aranżację. Możesz także wybierać wśród innych modeli z serii Isla.

Wymiary
Szerokość 96 cm
Wysokość 5 cm
Waga 1.7 kg
Do pobrania