Kinkiet Lagos – elegancja w prostej formie

Wykreuj w swoim salonie lub sypialni atmosferę relaksującą zmysły. Wystarczy kubek herbaty, ulubiona muzyka i nastrojowe oświetlenie. Wybierz kinkiet Lagos, który emituje snop punktowego, stonowanego światła. Kinkiet sprawdzi się wieczorną porą jako alternatywna dla centralnego oświetlenia. Pomoże stworzyć w pomieszczeniu kameralną atmosferę, która ułatwi Ci się odprężyć przed snem.

Cenisz swobodę w aranżacji wnętrz? Lubisz eksperymentować, często zmieniasz położenie elementów wyposażenia? Kinkiet w kształcie tuby cechuje się niewielkimi wymiarami 8x30 cm i wagą jedynie 1 kg. Dzięki temu jest łatwy w montażu i nawet w ciasnych pomieszczeniach nie zajmuje dużo przestrzeni. Jeśli chcesz zachować wrażenie harmonii we wnętrzu, zamontuj kinkiet na wysokości ok. 160 cm.

Nowoczesny kinkiet może nie tylko wykreować przytulny klimat we wnętrzu. Oprawa kinkietu jest wykonana z metalu w kolorze czarnym. Oświetlenie o tak interesującym designie pełni rolę dekoracyjną, podkreślając elegancki charakter pomieszczenia.

Lagos - wymiary
Szerokość 8 cm
Wysokość 30 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał stal
Typ gwintu GU10
Max moc źródła światła 40W
Ilość źródeł światła 2
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata
Kolor czarny