Kinkiet Lagos – biały kiniet o minimalistycznej formie

Chcesz lepiej oświetlić korytarz, aby łatwiej można było się w nim poruszać po zapadnięciu zmroku? Rozwiązaniem dla Ciebie jest kinkiet Lagos, który doskonale sprawdzi się jako dodatkowe oświetlenie w ciasnych wnętrzach, gdzie z rozwagą aranżujesz każdy centymetr kwadratowy powierzchni. Kinkiet cechuje się niewielkim rozmiarem zaledwie 6x30 cm i wagą 1 kg, dzięki czemu nie sprawia przytłaczającego wrażenia.

Jeśli szukasz oświetlenia, które pełni rolę nie tylko użytkową, ale i dekoracyjną, zdecyduj się na kinkiet Lagos. W oprawce znajdują się dwa gwinty typu GU10, w których możesz zamontować dwie żarówki LED. W efekcie nowoczesny kinkiet emituje strumień światła do góry i w dół, co wywołuje przytulny, kameralny nastrój.

Cenisz elementy wyposażenia wnętrz, które wyróżniają się solidnym wykonaniem? W takim razie wybierz kinkiet wykonany ze stali w kolorze białym. Stalowa powierzchnia jest niezwykle trwała i łatwa w utrzymaniu czystości. Kiedy wycierasz kinkiet z kurzu, użyj do tego miękkiej ściereczki nawilżonej detergentem lub płynem do mycia szyb.

Lagos - wymiary
Szerokość 6 cm
Wysokość 30 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał stal
Typ gwintu GU10
Max moc źródła światła 40W
Ilość źródeł światła 2
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata
Kolor biały