Kinkiet Lasana – kinkiet o oryginalnej formie do nowoczesnych wnętrz

Chcesz, aby nowoczesny salon lub gabinet zyskał autorski charakter? Wykorzystaj kinkiet Lasana, który wyróżnia się oryginalnym designem. Źródło światła znajduje się wewnątrz obręczy wykonanej ze stali i aluminium. Jest to forma, która nadaje niepowtarzalnego wyrazu i lekkości każdemu pomieszczeniu.

Szukasz sposobu, aby wykreować we wnętrzu atmosferę sprzyjającą wypoczynkowi? Wybierz designerski kinkiet, który roztacza blask o mocy 510 lm i barwie 3000 K. Barwa tego światła przypomina barwę promieni zachodzącego słońca. Jest ono najbardziej przyjazne dla wzroku, dlatego kinkiet znakomicie sprawdzi się w pomieszczeniach, gdzie Ty i pozostali domownicy chcecie się zrelaksować.

Wygląd kinkietu doskonale harmonizuje ze stonowanymi, jednolitymi kolorami. Jeśli chcesz, aby goście zwrócili uwagę na design oświetlenia, metalowy kinkiet zamontuj na białej ścianie, na której tle chromowana obręcz będzie się wyróżniać. Równie dobrze możesz postawić na różnorodność faktur i metalowy kinkiet zamontować nad sofą pokrytą efektownym pikowaniem.

Wymiary
Głębokość 18 cm
Wysokość 19,5 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo