Kinkiet Lava – dla miłośników nowoczesnego designu

Zastanawiasz się nad wyborem oświetlenia, które umili wieczorne posiedzenia z książką lub spotkania ze znajomymi przy planszówkach? Rozwiązaniem dla Ciebie jest kinkiet Lava! Źródło światła znajduje się wewnątrz półokrągłego klosza, który zwisa z metalowego ramienia. Kinkiet emituje pionowy strumień skoncentrowanego światła na powierzchnię stołu, fotela, sofy. Dzięki temu wnętrze zyskuje niepowtarzalnego uroku.

Nowoczesny kinkiet cechuje się klasą szczelności IP20. Oznacza to, że lampa jest odporna na codzienne, normalne użytkowanie (np. dotyk palca), a do jej wnętrza nie przedostanie się insekt o wielkości większej niż 12,5 mm.

Cenisz elementy wyposażenia wnętrz, które są łatwe w utrzymaniu czystości? Stylowy kinkiet posiada ramię wykonane z metalu w kolorze czarnym. Z ramienia zwisa klosz z mlecznego szkła z chromowanymi ozdobnikami. Dzięki temu, że kinkiet jest wykonany z takich właśnie materiałów, możesz bardzo łatwo wyczyścić. Wystarczy szmatka i odrobina płynu do mycia szyb, aby powierzchnia kinkietu prezentowała się olśniewająco.

Wymiary
Długość 9 cm
Szerokość 9 cm
Średnica 9 cm
Wysokość 100 cm
Do pobrania