Kinkiet łazienkowy Pandella – nowoczesne i praktyczne oświetlenie lustra

Przeglądasz się w lustrze wielokrotnie w ciągu dnia. Rano, gdy myjesz zęby i układasz fryzurę. Po południu, gdy chcesz odświeżyć się po pracy i wieczorem, gdy szykujesz się do snu. I podczas gdy Ty dbasz o schludny wygląd, kinkiet łazienkowy Pandella dba o odpowiednie oświetlenie lustra.

Jakich lamp potrzebujesz do łazienki? Tu najlepiej zastosować światło neutralne o dużej mocy, które ułatwia wykonywanie precyzyjnych czynności takich jak makijaż czy golenie twarzy. I właśnie takie warunki zapewni Ci kinkiet Pandella z wbudowanymi diodami LED, który emituje bardzo jasne światło (1700 lm) o białej, neutralnej temperaturze barwowej (4000 K). Podłużny kształt sprawia, że lampa dobrze oświetla płaszczyznę lustra, a dzięki białej obudowie z chromowanymi detalami całość wygląda lekko i nowocześnie.

Kinkiet Pandella doskonale sprawdzi się w łazience – zamontuj go tuż nad lustrem, aby ułatwiał Ci codzienną pielęgnację twarzy i ciała. Lampę możesz wykorzystać także wszędzie tam, gdzie potrzebujesz mocnego i neutralnego światła, np. w pracowni, gabinecie czy garderobie.

Wymiary
Długość 78 cm
Szerokość 12 cm
Wysokość 4 cm
Waga 0.65 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo