Kinkiet LINEA – nowoczesna forma minimalizmu, która skradnie Twoje serce

Zdecyduj się na wyjątkowy element oświetlenia pełen harmonii. Dostępny w ofercie kinkiet LINEA w subtelny sposób uzupełni wystrój i podkreśli atrakcyjność Twojej nowoczesnej, minimalistycznej bądź klasycznej aranżacji. Charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, co pozwoli Ci na długo cieszyć się jego możliwościami! Szczególnie dobrze zaprezentuje się w przestrzeni salonu, przedpokoju, sypialni bądź gabinetu. Spełni funkcję dodatkowego oświetlenia, wprowadzając do pomieszczenia niebanalną atmosferę.

Do wykonania lampy ściennej wykorzystano wytrzymałą stal malowaną proszkowo na biało. Umieść w niej dwie żarówki G9 o dowolnej barwie i maksymalnej mocy 40 W (brak źródeł światła w zestawie). Produkt ma klasę szczelności IP20. Jego wymiary to 9 × 18 × 18 cm.

Klosz kinkietu LINEA został zaprojektowany w taki sposób, aby płynące z niego światło tworzyło w pomieszczeniu subtelny klimat – to doskonały sposób na spędzenie niezapomnianych chwil z bliskimi bądź w towarzystwie książki lub ulubionego filmu!

Wymiary
Długość 18 cm
Szerokość 18 cm
Wysokość 9 cm
Waga 1.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Sollux Lighting