Kinkiet Lobo – biały kinkiet o nowoczesnym kształcie

Zastanawiasz się, jak rozjaśnić panujący w korytarzu lub gabinecie półmrok? Jeśli centralne oświetlenie w pomieszczeniu nie zapewnia optymalnej jasności, wyposaż się w kinkiet Lobo. Cechuje się subtelnym wyglądem (forma zbliżona do sześcianu), który nie przytłacza i wkomponuje się w wystrój nowocześnie urządzonego wnętrza.

Stylowy kinkiet posiada niewielkie rozmiary. Wynoszą one tylko 10x12x10 cm. Dzięki temu kinkiet jest łatwy w utrzymaniu czystości. Wystarczy, że powierzchnię aluminiowej oprawy będziesz regularnie przecierać suchą szmatką. W przypadku trudniejszych zabrudzeń, użyj ściereczki lekko nasączonej detergentem. Pamiętaj, aby konserwować kinkiet przy wyłączonym zasilaniu.

Biały kinkiet będzie estetycznie współgrał ze ścianą pomalowaną na biało lub pokrytą architektonicznym betonem. Jeśli lubisz odważne aranżacje wnętrz, postaw na kontrastujące przeciwieństwa. Biały kinkiet możesz zamontować na ścianie pomalowanej na czarno. Optymalna wysokość, na jakiej powinien znajdować się kinkiet, wynosi ok. 1,5 metra.

Wymiary
Długość 10 cm
Głębokość 12 cm
Średnica 12 cm
Wysokość 10 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Sollux Lighting