Kinkiet Loret – wprowadź światło do swojego wnętrza

Kinkiet Loret to stylowa propozycja oświetlenia ściennego. Kinkiet świetnie sprawdzi się jako dodatkowe światło nad Twoim ulubionym fotelem, stolikiem w przedpokoju lub szafką nocną. Nowoczesna kolorystyka i dopracowany design nadają mu lekkości i czynią dobrym wyborem do wnętrz w stylu loftowym lub skandynawskim.

Oryginalny klosz o industrialnym kształcie został wykonany z metalu pomalowanego na biało. Dekoracyjny element w kolorze srebrnym łączy klosz z poziomym ramieniem i zapewnia możliwość regulacji kierunku światła. Całość podtrzymywana jest przez okrągłą podstawę przeznaczoną do montażu do ściany.

Jednopłomienny kinkiet Loret posiada oprawkę na żarówkę o typie gwintu E27 i maksymalnej mocy światła 40W. Klasa szczelności IP20 chroni konstrukcję lampy przed kurzem i wydłuża jej żywotność.

Kinkiet Loretzapewnia precyzyjne i jasne oświetlenie, które sprawdzi jako światło do czytania lub oświetlenie blatu. To dobry wybór do jasnych wnętrz. Oświetlenie możesz uzupełnić, dobierając lampę sufitową l z tej samej serii.

Wymiary
Średnica 20,6 cm
Wysokość 20,2 cm
Waga 0.53 kg
Do pobrania