Kinkiet Luna – proste źródło światła

Szukasz kinkietu, który będzie przede wszystkim praktyczny, a jego design nie będzie rozpraszał, przytłaczał czy odciągał uwagi od innych elementów wystroju? Nic prostszego! Wybierz funkcjonalny i minimalistyczny kinkiet Luna. Zaletą produktu jest przede wszystkim jego uniwersalność. Podłużny kinkiet doskonale sprawdzi się w dowolnym pomieszczeniu, w jakim zdecydujesz się go umieścić.

Kinkiet Luna wykonany został z metalu w kolorze bieli piaszczystej z wbudowanym źródłem światła LED o mocy 20W. Dzięki modułowi LED o długiej żywotności kinkiet nie wymaga dodatkowego montażu żarówek. Podłużny kinkiet ma wymiary 58 cm (długość) x 9 cm (wysokość). Metalowo-akrylowy kinkiet ledowy jest odporny na zabrudzenia i łatwy do utrzymania w czystości, wystarczy od czasu do czasu przetrzeć go z kurzu.

Funkcjonalny kinkiet LED znajdzie swoje zastosowanie w kuchni, łazience, a nawet gabinecie czy przedpokoju. Kinkiet Luna, podobnie jak inne produkty z kategorii „oświetlenie”, objęty 24-miesięczną gwarancją.

Wymiary
Szerokość 58 cm
Wysokość 9 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Justa Elektron Sp. z o.o.