Kinkiet Maja – tradycyjna elegancja, współczesna funkcjonalność

Lampa, która sprzyja wieczornemu czytaniu w łóżku i jednocześnie pomaga osiągnąć przytulny klimat we wnętrzu? Tak, to możliwe! Kinkiet Maja to doskonałe rozwiązanie, gdy nie chcesz rezygnować ani z dobrego oświetlenia, ani z kameralnego nastroju.

Ta oryginalna lampa ścienna pozwala na zastosowanie dwóch źródeł światła. Jedną żarówkę (E27) możesz umieścić pod tekstylnym abażurem, który rozprasza i zmiękcza światło. Drugą żarówkę (GU10) możesz umieścić w metalowym kloszu skierowanym w dół – tym sposobem zyskasz światło punktowe, idealne do czytania. Dzięki podwójnej funkcji kinkiet Maja jest dekoracyjny i zarazem praktyczny, a Ty możesz go wykorzystać w wielu miejscach w domu. Wszystkie elementy są lampy są czarne, co nadaje jej elegancki i wyrazisty wygląd.

To świetny kinkiet do sypialni, ale możesz go zamontować również w gabinecie czy salonie – wszędzie tam, gdzie zależy Ci na połączeniu funkcjonalności z designem. Tradycyjny abażur i nowoczesny klosz sprawiają, że lampa pasuje do rozmaitych stylów – skandynawskiego, vintage, mid-century modern czy współczesnego włoskiego.

Wymiary
Szerokość 19 cm
Wysokość 45 cm
Waga 0.96 kg
Do pobrania