Kinkiet Marbella – mieszkaj nowocześnie i z klasą

Wieczór to czas dla oświetlenia uzupełniającego, które pozwala dokładnie rozświetlić przestrzeń tam, gdzie nie sięga światło lampy głównej, a jednocześnie tworzy przyjemny klimat we wnętrzu. Jeśli więc brakuje Ci dodatkowych punktów świetlnych w domu, weź pod uwagę kinkiet Marbella.

To dobry wybór, jeśli szukasz stylowego oświetlenia do salonu lub sypialni. Spójrz, jak klosz z mlecznego szkła pięknie komponuje się z chromowaną podstawą i srebrnymi detalami – całość wygląda nowocześnie i bardzo elegancko. Przemyślany design sprawia, że kinkiet Marbella będzie zdobił aranżację dyskretnie i z klasą, nie rzucając się w oczy. Jednocześnie mlecznobiały klosz rozproszy światło i zmiękczy je, więc łatwiej uzyskasz przytulną atmosferę po zmroku.

Białe szkło i chromowane elementy sprawiają, że jest to doskonały kinkiet do wnętrz nowoczesnych, ale urządzonych wytwornie i ze smakiem (np. w stylu nowojorskim). Lampę możesz wykorzystać do oświetlenia łóżka lub ściany w salonie, a także korytarza czy klatki schodowej.

Wymiary
Długość 25 cm
Szerokość 18 cm
Wysokość 21,5 cm
Do pobrania