Kinkiet Massimo – światło w formie doskonałej

Jeśli kinkiet kojarzy Ci się głównie z oświetleniem w klasycznej i spokojnej formie, kinkiet Massimo sprawi, że zmienisz zdanie. Ta lampa naścienna zachwyci Cię swoją prostotą i elegancją. Dzięki swojemu kulistemu kształtowi, matowemu wykończeniu i bieli będzie doskonale pasować do aranżacji minimalistycznych i w stylu futurystycznym.

Metalowa lampa naścienna ma szklany klosz o przekroju koła. Klosz zabezpieczony jest metalową otoczką. Oświetlenie ze względu na rozmiar (16,5 x 10 cm) sprawdzi się nawet w niewielkich pomieszczeniach.

Kinkiet Massimo będzie stylowym dodatkiem do ścian pomalowanych na szaro i biało. Sprawdzi się również jako kontrast dla np. granatowych ścian i kafli w łazience, tworząc z nimi marynistyczną kompozycję.

Lampa w kształcie kuli w zestawie posiada świetlówkę typu LED o mocy 4W i strumieniu światła 500 lumenów, co odpowiada około 40W tradycyjnej żarówki. Kinkiet daje światło o barwie 3000K (kremowej, o ciepłych tonach). Klasa szczelności IP44 oznacza, że klosz chroni przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1 mm oraz bryzgającą z różnych kierunków wodą.

Massimo - wymiary
Szerokość 16,5 cm
Wysokość 10 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon
Pozostałe informacje
Źródło światła LED wbudowany
Materiał metal/szkło
Barwa światła biały ciepły
Max moc źródła światła 4W
Strumień światła 500 lm
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP44
Temperatura barwowa 3000K
Źródło światła w komplecie tak
Gwarancja 2 lata