Kinkiet Meru – rozjaśni wnętrze blaskiem nowoczesnej elegancji

W domowym systemie oświetlenia warto przewidzieć zastosowanie lamp ściennych. Dlaczego? To właśnie dzięki nim zyskasz kameralny nastrój i rozjaśnisz przestrzeń, a jednocześnie nie stracisz cennego miejsca. A oto wyjątkowa propozycja z tej kategorii – kinkiet Meru do nowoczesnych wnętrz.

To lampa o prostej, zgeometryzowanej formie, dlatego bez trudu usytuujesz ją w niezbyt dużej sypialni czy wąskim przedpokoju. Jednak mimo kompaktowej konstrukcji kinkiet przyciąga wzrok kloszem z grafitowego szkła, którego skręcony w połowie kształt zapewnia ciekawy efekt wizualny po włączeniu światła. Na wagę zasługuje również czarna podstawa z metalu zakończona chromowanym detalem, która wraz z ciemnym szkłem tworzy spójną i nowoczesną całość.

Meru to doskonała lampa ścienna do sypialni – zaplanuj jej montaż obok wezgłowia łóżka, a zyskasz wyjątkowy nastrój i niezajmującą miejsca lampkę nocną. Kinkiet świetnie pasuje do wnętrz utrzymanych w eleganckim, lecz surowym klimacie, w których króluje blask chromu i szkła.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 30 cm
Średnica 30 cm
Wysokość 43 cm
Waga 0.65 kg
Do pobrania