Kinkiet Neptunus - galeryjne oświetlenie do Twojego wnętrza

Szukasz do swojego wnętrza dodatkowej lampy, która oświetli wybrane miejsce tak dobrze, jak oświetlone są obrazy w galeriach sztuki? Kinkiet Neptunus sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wyeksponowane przedmioty muszą być doskonale widoczne. Elegancki barek, kącik dekoracyjny, czy łazienkowe lustro - z prostym kinkietem LED te miejsca nabiorą nowego charakteru.

Klasyczna forma, czarny metal i cienki moduł LED o mocy 9W - to czyni kinkiet Neptunus wyborem uniwersalnym, a przy tym niezwykle modnym. Lampa jest skierowana w dół, co pozwala równomiernie oświetlić wszystko to, co znajduje się poniżej. Szczególnie polecana do umieszczenia nad lustrem - wykonywanie makijażu czy czynności pielęgnacyjnych stanie się o wiele prostsze i przyjemniejsze. Kinkiet doskonale sprawdzi się również w kąciku do czytania książek czy w sypialni.

Czarny kinkiet Neptunus podkreśli charakter wnętrza, w którym nie brakuje intensywnych, ciemnych barw. Będzie się wspaniale komponował z granatem, czerwienią czy odcieniami zieleni. Może też stanowić kontrastujący detal w jasnych aranżacjach.

Wymiary
Szerokość 8 cm
Wysokość 45 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.