Kinkiet Native – oświetlenie w stylu retro

Kinkiet Native wyróżnia się klasyczną kolorystyką i industrialnym kształtem. Stylowe połączenie brązu i antycznego złota sprawia, że model prezentuje się bardzo elegancko, a równocześnie oryginalnie. Kinkiet świetnie sprawdzi się w eklektycznych wnętrzach w stylu vintage oraz aranżacjach w stylu retro lub industrialnym.

Kinkiet Native posiada wymiary 18,5x16x12 cm. Oświetlenie składa się ze stylowego reflektora oraz niewielkiej podstawy ściennej w kolorze brązowym. Industrialny klosz w kolorze antycznego złota ma możliwość regulacji, dzięki czemu zawsze ukierunkujesz światło pod dogodnym kątem.

Pojedyncza oprawa pozwala na montaż żarówki o typie gwintu E14 i maksymalnej mocy 40W. Takie parametry sprawiają, że lampa zapewnia jasne i precyzyjne oświetlenie, dzięki czemu idealnie sprawdzi się jako światło do czytania.

Kinkiet Native pięknie prezentować się będzie powieszony nad łóżkiem lub Twoim ulubionym fotelem. Możesz zdecydować się na pojedynczy model lub postawić na stylowy duet. Dodatkowe światło rozjaśni Twoje wnętrze i pozwoli Ci stworzyć nastrojową atmosferę.

Wymiary
Długość 12 cm
Szerokość 16 cm
Wysokość 18,5 cm
Waga 0.65 kg
Do pobrania