Kinkiet Native – stylowe oświetlenie Twojego domu

Szukasz pomysłu na dodatkowe oświetlenie lub potrzebujesz niewielkiej lampy do garderoby? Kinkiet Native to stylowa i praktyczna propozycja oświetlenia ściennego. Lampa zachwyca stonowaną i elegancką kolorystyką oraz zapewnia możliwość regulacji, dzięki czemu zawsze skierujesz światło, tam gdzie tego potrzebujesz.

Podwójny kinkiet posiada wymiary 18,5x34,5x15,9 cm. Dwa stylowe reflektory z metalu w kolorze czarnym zostały umieszczone na prostokątnej podstawie w kolorze ciemnobrązowym o drewnianym wzorze. Surowe materiały i klasyczna kolorystyka sprawiają, że kinkiet prezentuje się bardzo elegancko i stylowo.

Kinkiet posiada dwa źródła światła. Każdy z nich pozwala na montaż żarówki o typie gwintu E14 i maksymalnej mocy światła 40W. Klasa szczelność IP20 chroni konstrukcję lampy przed kurzem i zwiększa jej trwałość.

Kinkiet Native z powodzeniem zastąpi lampkę nocną oraz sprawdzi się jako oświetlenie niewielkiego pomieszczenia. To dobry wybór do aranżacji w stylu industrialnym lub loftowym.

Wymiary
Długość 15,9 cm
Szerokość 34,5 cm
Wysokość 18,5 cm
Waga 1.6 kg
Do pobrania