Kinkiet Native – antyczne złoto i stylowe drewno

Kinkiet Nativew kolorze antycznego złota to stylowa propozycja oświetlenia ściennego. Lampa zachwyca elegancką kolorystyką oraz modnym połączeniem metalu i drewna. Oświetlenie świetnie sprawdzi się w eklektycznych wnętrzach w stylu vintage lub boho.

Dwa stylowe reflektory zostały wykonane z metalu w kolorze antyczne złoto. Każdy z nich posiada możliwość regulacji, dzięki czemu zawsze dopasujesz miejsce i kąt padania światła do swoich potrzeb. Podstawę lampy stanowi prostokątny element w kolorze ciemnobrązowym z przeznaczeniem do montażu ściennego. .

Dwupłomienny kinkiet posiada oprawy przeznaczone do montażu żarówek o typie gwintu E14 i maksymalnej mocy światła 40W. Takie parametry sprawiają, że kinkiet zapewnia jasne światło, które nadaje się również do czytania.

Wymiary 18,5x34,5x15,9 cm sprawiają, że kinkiet daje liczne możliwości aranżacyjne. Możesz powiesić go nad łóżkiem w ramach lampki nocnej lub nad ulubionym fotelem. To także dobry wybór do niewielkiego pomieszczenia jak garderoba czy przedpokój.

Wymiary
Długość 15,9 cm
Szerokość 34,5 cm
Wysokość 18,5 cm
Waga 1.6 kg
Do pobrania