Kinkiet Nol - trwałość i estetyka w każdym detalu

Chcesz uzupełnić oświetlenie w swoim mieszkaniu i poszukujesz lampy, która mimo prostej formy i klasycznej kolorystyki, przykuje uwagę? Kinkiet Nol z chromowanego metalu cechuje się niezwykłą trwałością i wysoką estetyką wykonania. Lampa delikatnie rozjaśni Twoje wnętrze, a przy tym spełni dekoracyjną funkcję.

Chromowanie metalu sprawia, że przedmiot z niego wykonany cechuje się wyższą trwałością, odpornością termiczną oraz nabiera szlachetnego wyglądu. Srebrna, lustrzana lampa będzie dobrze wyglądać w każdym wnętrzu - kolory z otoczenia będą igrać na jej lustrzanej powierzchni. Nie musisz się jednak obawiać o to, że metalowe elementy odbiją intensywne światło lampy - mlecznobiały, zamknięty klosz miękko rozprowadza światło.

Niezależnie od tego, czy Twój salon wypełniają pluszowe kocyki, czy stawiasz na chłodne, metalowe meble i dodatki, charakterystyczne dla industrialnych aranżacji - kinkiet Nol wpisze się w Twój styl. A długie wieczory przy jego subtelnym świetle będą prawdziwą przyjemnością!

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 19 cm
Wysokość 24 cm
Do pobrania