Kinkiet Nol - trwałość i estetyka w każdym detalu

Chcesz uzupełnić oświetlenie w swoim mieszkaniu i poszukujesz lampy, która mimo prostej formy i klasycznej kolorystyki, przykuje uwagę? Kinkiet Nol z chromowanego metalu cechuje się niezwykłą trwałością i wysoką estetyką wykonania. Lampa delikatnie rozjaśni Twoje wnętrze, a przy tym spełni dekoracyjną funkcję.

Chromowanie metalu sprawia, że przedmiot z niego wykonany cechuje się wyższą trwałością, odpornością termiczną oraz nabiera szlachetnego wyglądu. Srebrna, lustrzana lampa będzie dobrze wyglądać w każdym wnętrzu - kolory z otoczenia będą igrać na jej lustrzanej powierzchni. Nie musisz się jednak obawiać o to, że metalowe elementy odbiją intensywne światło lampy - mlecznobiały, zamknięty klosz miękko rozprowadza światło.

Niezależnie od tego, czy Twój salon wypełniają pluszowe kocyki, czy stawiasz na chłodne, metalowe meble i dodatki, charakterystyczne dla industrialnych aranżacji - kinkiet Nol wpisze się w Twój styl. A długie wieczory przy jego subtelnym świetle będą prawdziwą przyjemnością!

Nol - wymiary
Szerokość 14 cm
Wysokość 15 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał stal
Typ gwintu E14
Max moc źródła światła 40W
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata
Kolor chrom