Kinkiet ogrodowy Astrit - nowoczesne oświetlenie zewnętrzne

Dbasz nie tylko o spójne i stylowe aranżacje swoich wnętrz, ale i zwracasz uwagę na to, jakie przedmioty otaczają Twój dom na zewnątrz? Postaw na klasykę, która sprawdza się zawsze. Decydując się na oświetlenie elewacyjne lub ogrodowe, wybierz lampę trwałą, cechującą się uniwersalną formą i kolorystyką. Kinkiet ogrodowy Astrit nie zawiedzie Cię nawet, kiedy warunki atmosferyczne nie będą korzystne, a jego nowoczesny design spełni funkcję dekoracyjną.

Lampa Astrit została wykonana z metalu i tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Jest odporna na zmienną pogodę, temperaturę i podwyższoną wilgoć. Zatem niezależnie od tego, czy zdecydujesz się ją umieścić na ogrodzeniu pod gołym niebem, czy na zadaszonym tarasie - kinkiet ogrodowy Astrit będzie pięknie rozświetlał wybrane miejsce.

Czarna lampa będzie doskonale pasować do elewacji klasycznych, ale i do kolorowego drewna, szkła i kamienia. Możesz ją również zamontować w ogrodowej altanie czy na ganku - dzięki temu miło spędzisz ciepłe wieczory na zewnątrz, bez konieczności zdejmowania oświetlenia po zakończonym sezonie wakacyjnym.

Wymiary
Szerokość 31,5 cm
Wysokość 10 cm
Do pobrania