Kinkiet ogrodowy Nessa - funkcjonalność w stylu modern

Jednopunktowy kinkiet ogrodowy Nessa to stylowa lampa niewielkich rozmiarów, która zapewni dodatkowe światło przy wejściu do Twojego domu, na balkonie lub w ogrodzie. W projekcie wykorzystano znane i doskonale sprawdzające się połączenie szkła i metalu. Wybrano klasyczną formę prostopadłościanu, a całość została urozmaicona subtelnymi zdobieniami na powierzchni, dając bardzo modny efekt.

Jeśli szukasz trwałej lampy, którą bez trudu zamontujesz i utrzymasz w dobrym stanie w swoim ogrodzie, postaw na materiały cechujące się długą żywotnością i odpornością na zmienną pogodę. Kinkiet ogrodowy Nessa łączy w sobie estetykę wykonania i funkcjonalność - możesz go umieścić przy drzwiach wejściowych do domu, na parkingu, tarasie lub w altanie. Aluminium w szarym odcieniu będzie się dobrze komponowało z niemal każdym kolorem elewacji.

Lampa ogrodowa Nessa to praktyczny dodatek do domu lub ogrodu - jej uniwersalny design pozwala na umieszczenie jej przy budynku w nowoczesnym, tradycyjnym lub minimalistycznym stylu.

Wymiary
Szerokość 10,5 cm
Wysokość 15,5 cm
Do pobrania