Kinkiet Ohio L – energooszczędna prostota

Aranżacja wnętrz nie kończy się na wyborze mebli i koloru ścian. Bardzo duże znaczenie ma zakup odpowiedniego oświetlenia, które uspójni nowoczesną aranżację i nada pomieszczeniu przytulny nastrój. Jeśli w dodatkach dekoracyjnych cenisz praktyczne rozwiązania oraz wyjątkowy, minimalistyczny design, doskonałym wyborem będzie kinkiet Ohio L.

To produkt, który wykonano zgodnie z dewizą “less is more”. Jego konstrukcja składa się wyłącznie z dwóch elementów – okrągłej podstawy i klosza w kształcie kwadratu (wymiary to 30 x 30 x 3 cm). Wykorzystany w produkcji materiał to stal nierdzewna, która dodatkowo pokryta została lakierem w uniwersalnym, białym kolorze (do wyboru masz również wariant złoty lub czarny).

Prosty design i jednolita kolorystyka sprawiają, że lampa z metalu sprawdzi się w przestrzeni domowej, usługowej, jak i biurowej. Kinkiet o przekroju kwadratu posiada wbudowany, energooszczędny moduł LED o mocy 12 W. Światło rozchodzi się we wszystkich kierunkach, podkreślając przy tym foremny kształt bryły.

Wymiary
Szerokość 30 cm
Wysokość 30 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon