Kinkiet Ohio M – minimalizm przez wielkie M

Seria lamp ściennych Ohio spełni oczekiwania wszystkich tych, którzy od oświetlenia oczekują niezawodnego działania i wyjątkowej stylistyki. Kinkiet Ohio M o przekroju kwadratu wyróżnia się kształtem oraz zastosowanym w produkcji materiałem. Dwuczęściową bryłę wykonano bowiem ze stali nierdzewnej pokrytej lakierem w eleganckim, złotym kolorze (w ofercie BRW dostępne są również modele o wybarwieniu czarnym lub białym, w różnych rozmiarach).

Lampa ścienna o wymiarach 20 x 20 x 3 cm nie posiada standardowego klosza z oprawką na żarówkę, zamiast tego wyposażono ją we wbudowany, energooszczędny moduł LED o mocy 9 W. Światło rozchodzi się we wszystkich kierunkach, podkreślając wyjątkową, foremną bryłę produktu.

Kinkiet Ohio jest uniwersalny, jego jednokolorowa, minimalistyczna stylistyka sprawdzi się zarówno w małych, prywatnych mieszkaniach, jak i większych przestrzeniach hoteli czy biur. Produkt stworzy idealny duet z nowoczesnymi, surowymi materiałami wykończeniowymi, takimi jak: metal, szkło i beton.

Wymiary
Szerokość 20 cm
Wysokość 20 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon