Czarny kinkiet Oregon M – stylowe oświetlenie punktowe

Oświetlenie punktowe jest jak przysłowiowa kropka nad „i” w aranżacji pomieszczenia. Jeśli więc zależy Ci na funkcjonalnym źródle światła, które będzie przy tym stylową ozdobą – wybierz minimalistyczny kinkiet Oregon M w kolorze czarnym. Wysoka jakość stali, z której wykonany jest kinkiet, to gwarancja jego doskonałego wyglądu przez lata.

Czarny kinkiet Oregon M posiada wbudowane źródło światła LED o mocy 12 W, dzięki czemu nie wymaga już montażu dodatkowej żarówki. Niewielka średnica (20 cm) czyni go odpowiednim nawet do wąskich pomieszczeń. Kinkiet sprawdzi się w większości pomieszczeń, zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym.

Seria stylowych i minimalistycznych kinkietów Oregon dostępna jest na BRW online w trzech rozmiarach oraz w trzech kolorach (białym, złotym, czarnym) do wyboru. Możesz stosować je pojedynczo lub stworzyć spójną kompozycję oświetlenia złożoną z kilku jednakowych kinkietów Oregon. Wszystkie produkty z kategorii “oświetlenie” objęte są 24-miesięczną gwarancją od dnia zakupu.

Oregon M - wymiary
Szerokość 20 cm
Wysokość 20 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon
Pozostałe informacje
Źródło światła LED wbudowany
Materiał stal
Barwa światła biały neutralny
Max moc źródła światła 9W
Strumień światła 1150,0 lm
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Temperatura barwowa 4000K
Źródło światła w komplecie tak
Gwarancja 2 lata