Biały kinkiet Oregon S – minimalistyczne źródło światła

Stylowe oświetlenie potrafi odmienić charakter wnętrza, wprowadzić do niego przytulną atmosferę lub powiększyć je optycznie. A jak spełnić te cele w pomieszczeniach, w których króluje wysmakowany minimalizm? Doskonałym wyborem będzie biały kinkiet Oregon S, wykonany z wysokiej jakości lakierowanej stali nierdzewnej. Okrągły biały kinkiet to uniwersalna propozycja, która sprawdzi nadaje się do dowolnego pomieszczenia. Sprawdzi się jako oświetlenie dodatkowe lub punktowe w salonie, kuchni, łazience czy przedpokoju.

Kinkiet o średnicy 10 cm może być wykorzystany nawet w bardzo niewielkich przestrzeniach. W bardziej obszernych – salonie czy sypialni – warto zamontować instalację świetlną złożoną z kilku jednakowych kinkietów Oregon. Geometryczny design, uniwersalna kolorystyka, niezwykle proste wzornictwo i wysoka jakość wykonania to cechy, które sprawiają, że kinkiet przez wiele lat zachowa dobry wygląd i z pewnością nie wyjdzie z mody.

Kinkiety z rodziny Oregon dostępne są w ofercie Black Red White online w trzech kolorach (białym, czarnym i złotym) oraz trzech rozmiarach do wyboru. Wszystkie produkty z kategorii „oświetlenie” objęte są 24-miesięczną gwarancją od dnia zakupu.

Wymiary
Szerokość 12 cm
Wysokość 12 cm
Waga 1.1 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon