Kinkiet Osso – stylowa szklana kula

Co Ci powie szklana kula? Nawet jeśli nie zobaczysz w niej świetlanej przyszłości – z pewnością pięknie oświetli każde z pomieszczeń w Twoim domu! Nowoczesny i stylowy kinkiet Osso z kloszem w kształcie kuli to uniwersalna propozycja, która sprawdzi się w wielu aranżacjach. Niewielki rozmiar kinkietu czyni go idealnym jako oświetlenie boczne, dodatkowe lub punktowe, a także oświetlenie główne w mniej obszernych pomieszczeniach.

Kinkiet Osso cechuje nowoczesne wzornictwo i prosty, geometryczny design. Lampa wykonana z metalu w czarnym, matowym kolorze posiada szklany, mleczny klosz o średnicy 14 cm. Kinkiet wyposażony został w oprawkę na żarówkę z gwintem typu E14, z możliwością montażu źródła światła o maksymalnej mocy 40 W. Żarówkę dobierzesz w kategorii „źródła światła”.

W asortymencie BRW online znajdziesz także kinkiet Osso w wersji metalicznej (chrom). Obie propozycje doskonale sprawdzą się we wnętrzach w stylu nowoczesnym i minimalistycznym. Kinkiety z serii Osso objęte są 2-letną gwarancją od dnia zakupu.

Wymiary
Długość 9 cm
Szerokość 9 cm
Średnica 9 cm
Wysokość 100 cm
Do pobrania