Kinkiet Penne - niczym popularny włoski makaron

Co łączy fanów minimalizmu i prostego designu z entuzjastami włoskiej kuchni? Jednym i drugim może spodobać się minimalistyczny i stylowy kinkiet Penne, który zawdzięcza swoją nazwę i kształt popularnemu we włoszech rodzajowi makaronu - grubym rurkom penne ściętym pod skosem. Elegancki kinkiet Penne w kolorze białym to sprawdzona propozycja do niemal każdego pomieszczenia, zarówno do salonu i pokoju dziennego, jak i kuchni oraz jadalni. Od Ciebie zależy, gdzie go wykorzystasz.

Kinkiet Penne wykonany został z odpornego i łatwego w czyszczeniu aluminium w kolorze białym. Jego całkowite wymiary to: 10 cm (długość) x 12 cm (szerokość) x 20 cm (wysokość). Niewielkie rozmiary sprawiają, że kinkiet sprawdzi się doskonale w małych pomieszczeniach. W tych bardziej obszernych możesz zastosować kompozycję oświetlenia złożoną z kilku kinkietów Penne zestawionych ze sobą.

Biały kinkiet w kształcie rurki posiada miejsce na jedną żarówkę o typie gwintu G9 oraz o możliwości zastosowania źródła światła o maksymalnej mocy 40W. Objęty jest 24-miesięczną gwarancją.

Wymiary
Długość 10 cm
Szerokość 12 cm
Wysokość 20 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Sollux Lighting