Kinkiet Poreto – trójpłomienny kinkiet dla artystycznej duszy

Jeśli we własnym mieszkaniu pragniesz czuć się wyjątkowo, wybierz oświetlenie o niepowtarzalnym wyglądzie. Wystrój autorsko zaaranżowanej kuchni lub gabinetu dopełni kinkiet Poreto. Jest on wykonany z metalu o srebrnej barwie i transparentnego szkła, dzięki czemu kinkiet ten ma zarówno nowoczesny, jak i artystyczny charakter. Jego design będzie Cię inspirował każdego dnia do realizowania odważnych pomysłów.

Gustowny kinkiet wykonany ze szkła i metalu jest świetnym wyborem, kiedy urządzasz wnętrze o nowoczesnym wyglądzie. W przypadku aranżacji kuchni szkło będzie się komponowało ze słoikami znajdującymi się w domowej spiżarni. Połączenie to wytworzy we wnętrzu przytulną atmosferę. Z kolei metalowe elementy kinkietu będą świetnie się łączyły pod względem estetycznym ze stalowymi frontami sprzętów kuchennych.

Wieczorem Twoje oczy mogą być zmęczone od wpatrywania się w ekran monitora w pracy. Spraw im małą niespodziankę! Wypocznij, otaczając się ciepłym i łagodnym światłem, jakie emituje nowoczesny kinkiet Poreto.

Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 13 cm
Wysokość 6 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Justa Elektron Sp. z o.o.