Kinkiet Rame – ponadczasowy element oświetlenia, który skradnie Twoje serce

Sypialnia, salon, pokój gościnny i przedpokój – to wnętrza, w których zdecydowanie warto umieścić dodatkowe elementy pełniące funkcję doświetlenia przestrzeni. W tym przypadku doskonale sprawdzi się oferowany kinkiet Rame. To wysokiej jakości, oryginalny produkt, który ze swoją budową oraz barwą wyjątkowo dobrze odnajdzie się w pomieszczeniach urządzonych w stylu nowoczesnym, modernistycznym, klasycznym, glamour oraz eleganckim.

Kinkiet Rame został wykonany z metalu w kolorze miedzianym. Jego wymiary wynoszą: szerokość: 16 cm, wysokość: 17 cm. Ma klasę szczelności IP20.

Źródłem światła, jakie posiada kinkiet Rame, jest żarówka z typem gwintu E14 (brak źródła światła w komplecie). Maksymalna moc to 40 W. Lampa doskonale sprawdzi się umieszczona w okolicy łóżka, kanapy bądź w miejscu, które potrzebuje dodatkowego oświetlenia.

Stylowy kinkiet Rame to produkt, który doda Twojej aranżacji charakteru! Dzięki niemu czytanie książki, odpoczynek bądź oglądanie ulubionego serialu na kanapie lub łóżku, staną się jeszcze bardziej przyjemne!

Wymiary
Szerokość 16 cm
Wysokość 17 cm
Waga 1.4 kg
Do pobrania