Santos – oświetlenie ścienne w dobrym guście

Kinkiet Santos to propozycja dla osób, które cenią sobie nowoczesność, a zwłaszcza nowoczesną estetykę. Może stać się samodzielnym źródłem światła w salonie, sypialni, przedpokoju, a także na korytarzu. Komponuje się z meblami we wnętrzach nowoczesnych, klasycznych i eklektycznych.

Kinkiet Santos ma niezwykle oryginalny, estetyczny kształt. Konstrukcja składa się z listwy mocowanej dwoma podstawami do ściany. Na jej środku został umieszczony transparentny, szklany klosz, we wnętrzu którego umieszczono drugi, mniejszy, z wyraźną perforacją – znajduje się w nim gwint E27. Możesz do niego dobrać żarówkę zwykłą o mocy maksymalnej 60 W lub użyć żarówki LED, zapewniającej energooszczędność.

Kinkiet ma wymiary 45 × 42 × 15 cm. Został wykonany z wysokiej jakości stali. Estetykę tego oświetlenia ściennego podkreśla dodatkowo kolorystyka – konstrukcja i klosz oprawy mają kolor złoty.

Sanstos będzie doskonale komponować się z meblami drewnianymi w jasnych kolorach, a także z meblami klasycznymi ze złotym, srebrnym czy niklowanym zdobieniem.

Wymiary
Długość 42 cm
Szerokość 15,2 cm
Wysokość 45 cm
Do pobrania