Kinkiet Sardo Rain - krople deszczu na kloszu

Kinkiet Sardo Rain to ciekawa propozycja oświetlenia ściennego dla miłośników oryginalnego designu. Model wyróżnia się efektem spływających kropel po kloszu z dymnego szkła, dzięki któremu oświetlenie jest przyjemnie stonowane oraz rzuca ozdobny cień na ścianę. Dekoracyjny efekt jest stonowany przez prostą i nowoczesną podstawę.

Ramię i podstawa kinkietu ściennego została wykonana z metalu pomalowanego na kolor czarny. Stelaż stanowi podstawę dla szklanego klosza o klasycznym kształcie z ozdobnym dekorem o naturalnym wyglądzie. Całość prezentuje się lekko i stylowo.

Kinkiet Sardo Rain posiada pojedynczą oprawkę na żarówkę o typie gwintu E27 oraz o maksymalnej mocy 40W. Takie rozwiązanie sprawia, że lampa jest równocześnie energooszczędna i zapewnia dużo światła. Klasa szczelności IP20 chroni kinkiet przed kurzem i pyłem.

Nowoczesna kolorystyka i niebanalny design czynią kinkiet Sardo dobrym wyborem do stylowego korytarza, salonu lub sypialni. Możesz także powiesić kinkiety po obu stronach lustra w łazience lub połączyć z innymi lampami z serii Sardo.

Wymiary
Szerokość 13 cm
Wysokość 29 cm
Waga 1.07 kg
Do pobrania