Kinkiet Sardo Rain - efekt spływających kropel deszczu

Kinkiet Sardo Rain to designerska propozycja dla miłośników niebanalnych rozwiązań, Lampa wyróżnia się nowoczesnym kształtem, wysoką jakością materiałów oraz efektownym wzornictwem. Klosz z dymionego szarego szkła został ozdobiony oryginalnym dekorem w formie spływających kropel deszczu.

Ozdobny klosz został zamontowany na stylowym stelażu w kolorze nikiel satyna, przeznaczonym do montażu na ścianie. Okrągła podstawa o regularnym kształcie wraz z pionowym wysięgnikiem korespondują z klasycznym kształtem szklanego klosza. Całość wygląda lekko i nowocześnie.

Jednopłomienny kinkiet Sardo Rain posiada oprawkę typu E27 z możliwością montażu żarówki o maksymalnej mocy światła 40W, dzięki czemu lampa jest równocześnie energooszczędna oraz daje dużo światła. Klasa szczelności IP20 chroni jej konstrukcję przed kurzem i innymi zanieczyszczeniami.

Lampa o wymiarach 13 × 29 cm sprawdzi się jako dodatkowe oświetlenie średniej wielkości pomieszczenia. Stylowy klosz nada atrakcyjnego i przytulnego charakteru Twojemu wnętrzu.

Wymiary
Szerokość 13 cm
Wysokość 29 cm
Waga 1.07 kg
Do pobrania