Kinkiet Sfera - Twój sposób na modne oświetlenie!

Szukasz oświetlenia do stylowej łazienki lub modnego przedpokoju? Kinkiet Sfera to nietuzinkowa propozycja dodatkowe oświetlenia ściennego do nowoczesnego wnętrza. Oryginalny projekt, jasna kolorystyka oraz wysokiej jakości materiały, czynią ją idealnym wyborem do wnętrz w stylu skandynawskim lub loftowym.

Kinkiet Sfera wyróżnia się designerskim kloszem o kształcie zamkniętej kuli. Klosz został wykonany z mlecznego szkła w kolorze białym, dzięki czemu żarówka nie jest widoczna, a światło jest przyjemnie rozproszone, Klosz został umieszczony na minimalistycznym stelażu z drewnianym elementem ozdobnym. Całość prezentuje się nowocześnie i lekko.

Kinkiet Sfera posiada praktyczne wymiary 20 × 15 cm, dzięki czemu sprawdzi się zarówno jako główne światło w niewielkim pomieszczeniu, jak i dodatkowe oświetlenie w większym wnętrzu. Pojedyncza oprawa typu E14 pozwala na montaż żarówki o maksymalnej mocy światła 40W.

Kinkiet Sfera to praktyczny i modny wybór oświetlenia do nowoczesnego wnętrza. Lampa zapewnia dużo światła, a równocześnie pięknie prezentuje się na ścianie!

Wymiary
Długość 15 cm
Szerokość 15 cm
Wysokość 15 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania