Kinkiet SIGMA MINI – designerski element w Twoim domu!

Stylowa przestrzeń zasługuje na równie atrakcyjne oświetlenie! Dostępny w ofercie wysokiej jakości kinkiet SIGMA MINI został stworzony z myślą zarówno o klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach.

Niepowtarzalny charakter zawdzięcza swojej oryginalnej budowie, która przyciąga wzrok oraz zaskakuje niecodzienną formą. Subtelne światło wypływa z dolnej i górnej części produktu, co daje niepowtarzalny efekt. Umieść go w salonie, przedpokoju bądź sypialni i ciesz się doskonale wyposażonym wnętrzem!

Oferowany kinkiet jest ceramiczny. Posiada kolor biały, jednak z łatwością możesz pomalować go na inny kolor, kiedy tylko zapragniesz zmiany! Dopasuj do niego żarówkę E27 o maksymalnej mocy 60 W (brak źródła światła w zestawie). Produkt ma klasę szczelności IP20. Jego wymiary to 12 × 16 × 35 cm.

Otwórz się na możliwości, jakie oferuje wyjątkowy kinkiet SIGMA MINI i pozwól, aby wypełnił Twoją aranżację subtelnym światłem! Świetnie sprawdzi się jako towarzysz głównej lampy – umieść go w rogu pomieszczenia, nad kanapą oraz wszędzie tam, gdzie potrzebujesz!

Wymiary
Długość 35 cm
Szerokość 16 cm
Wysokość 12 cm
Waga 2 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Sollux Lighting